Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
23.09 20:00 Bane Nord (Sentralidrettsanlegget) B
Klepp 2 7er - Randaberg J19-1 -
29.09 19:00 Ganddal Idrettspark KG B
Ganddal /Sandnes Ulf 1 - Randaberg J19-1 -
18.10 18:00 Randaberg Kunstgress H
Randaberg J19-1 - Buøy 1 9er -
21.10 19:00 Frøyland kunstgress B
Frøyland 1 - Randaberg J19-1 -
17.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J19-1 - Vigrestad 1 1 - 3  
09.09 20:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 1 9er - Randaberg J19-1 3 - 1  
02.09 19:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg J19-1 - Tjensvoll 1 7er 7 - 2  
26.08 19:00 Varhaug Kunstgress 1 B  
Varhaug 1 - Randaberg J19-1 -  
19.08 19:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg J19-1 - Havørn 1 9er -  
21.10 19:00 Frøyland kunstgress B  
Frøyland 1 - Randaberg J19-1 -  
18.10 18:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J19-1 - Buøy 1 9er -  
29.09 19:00 Ganddal Idrettspark KG B  
Ganddal /Sandnes Ulf 1 - Randaberg J19-1 -  
23.09 20:00 Bane Nord (Sentralidrettsanlegget) B  
Klepp 2 7er - Randaberg J19-1 -  
17.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J19-1 - Vigrestad 1 1 - 3  
09.09 20:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 1 9er - Randaberg J19-1 3 - 1  
02.09 19:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg J19-1 - Tjensvoll 1 7er 7 - 2  
26.08 19:00 Varhaug Kunstgress 1 B  
Varhaug 1 - Randaberg J19-1 -  
19.08 19:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg J19-1 - Havørn 1 9er -  
18.06 18:30 Myrå 1. H  
Randaberg J17-2 - Undheim 1 5 - 1  
17.06 20:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg J19-1 - Hundvåg 1 1 - 3  
16.06 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg J17-1 - Vaulen 1 2 - 0  
13.06 18:30 Sviland kunstgress B  
Sviland 1 7er - Randaberg J17-2 5 - 8  
12.06 19:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg J19-1 - Frøyland 1 6 - 1  
06.06 17:00 Knudamyra kunstgress 1 B  
Forus og Gausel 1 - Randaberg J17-1 1 - 5  
05.06 19:15 Myrå 1. H  
Randaberg J17-2 - Vaulen 2 9er 1 - 5  
03.06 17:30 Buøy kunstgras B  
Buøy 1 9er - Randaberg J19-1 0 - 16  
27.05 20:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg J19-1 - Ganddal 1 0 - 4  
22.05 20:00 Randaberg Stadion H  
Randaberg J19-1 - Klepp 2 7er 3 - 1  
21.05 18:30 Myrå 1. H  
Randaberg J17-1 - Viking 2 0 - 2  
19.05 18:15 Vestbanen B  
Viking 3 - Randaberg J17-2 4 - 3  
13.05 19:00 Vigrestad stadion B  
Vigrestad 1 - Randaberg J19-1 1 - 0  
13.05 17:00 KAPH Kvernabéu Hovedbane B  
Sunde 1 - Randaberg J17-1 2 - 10  
09.05 18:00 Myrå 1. H  
Randaberg J17-1 - Vidar 2 6 - 0  
07.05 18:30 Myrå 1. H  
Randaberg J17-2 - Mastra 2 7er 5 - 1  
05.05 18:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Randaberg J19-1 0 - 8  
02.05 19:00 Hjelmeland Kunstgress B  
Hjelmeland 1 - Randaberg J17-1 0 - 1  
02.05 18:30 Høle grasbane B  
Høle 1 7er - Randaberg J17-2 2 - 2  
25.04 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J17-1 - Staal Jørpeland /MIL 1 2 - 1  
23.04 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J17-2 - Staal Jørpeland /MIL 2 9er 1 - 4  
11.04 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J17-1 - Vardeneset 1 1 - 3  
08.04 18:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J19-1 - Varhaug 1 0 - 1  
03.04 20:00 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Randaberg J17-1 0 - 7  
01.04 20:00 Tananger stadion B  
Havørn 1 9er - Randaberg J19-1 3 - 7  
19.02 19:00 H  
Randaberg J19-1 - Viking -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift