Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
23.09 18:30 Randaberg Kunstgress H
Randaberg J13-1 - Sandnes Ulf 1 -
25.09 18:30 Goa Kunstgress H
Randaberg J13-2 - Forus og Gausel 2 -
02.10 18:30 Rennesøy fotballbane 9er B B
Rennesøy 2 - Randaberg J13-2 -
03.10 18:30 NSE Banen - Hinna 9er A B
Hinna Fotball 1 - Randaberg J13-1 -
14.10 18:30 Aarbakkebanen Bryne 9er A B
Bryne 1 - Randaberg J13-1 -
19.09 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Egersunds 1 0 - 8  
18.09 18:30 Tananger kunstgress 2 B  
Havørn 1 - Randaberg J13-2 3 - 3  
16.09 17:00 Tastaveden kunstgress B  
Viking 1 - Randaberg J13-1 -  
09.09 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Ålgård 2 3 - 0  
09.09 18:30 Klepp trening B  
Klepp 1 - Randaberg J13-1 3 - 0  
28.10 18:30 Tastaveden kunstgress B  
Viking 2 9er - Randaberg J13-2 -  
16.10 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Brodd 2 -  
14.10 18:30 Aarbakkebanen Bryne 9er A B  
Bryne 1 - Randaberg J13-1 -  
03.10 18:30 NSE Banen - Hinna 9er A B  
Hinna Fotball 1 - Randaberg J13-1 -  
02.10 18:30 Rennesøy fotballbane 9er B B  
Rennesøy 2 - Randaberg J13-2 -  
25.09 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Forus og Gausel 2 -  
23.09 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Sandnes Ulf 1 -  
19.09 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Egersunds 1 0 - 8  
18.09 18:30 Tananger kunstgress 2 B  
Havørn 1 - Randaberg J13-2 3 - 3  
16.09 17:00 Tastaveden kunstgress B  
Viking 1 - Randaberg J13-1 -  
09.09 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Ålgård 2 3 - 0  
09.09 18:30 Klepp trening B  
Klepp 1 - Randaberg J13-1 3 - 0  
04.09 17:00 Vardeneset Kunstgress 1 9er A Modenabanen B  
Vardeneset 2 - Randaberg J13-2 2 - 0  
02.09 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Brodd 1 2 - 3  
29.08 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Bryne 1 0 - 4  
28.08 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Mastra 1 2 - 1  
19.08 17:00 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Viking 2 9er 1 - 1  
16.06 17:30 B&G-banen, Egersunds B  
Egersunds 1 - Randaberg J13-1 7 - 1  
06.06 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Hinna Fotball 1 2 - 2  
05.06 19:00 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A B  
Brodd 2 - Randaberg J13-2 4 - 7  
29.05 17:00 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Rennesøy 2 2 - 4  
28.05 17:00 Hovedbane 2 9er A B  
Sandnes Ulf 1 - Randaberg J13-1 6 - 3  
22.05 18:30 Knudamyra kunstgress 2 B  
Forus og Gausel 2 - Randaberg J13-2 2 - 0  
20.05 17:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Viking 1 4 - 1  
15.05 18:30 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Havørn 1 9 - 1  
14.05 18:30 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg J13-1 - Klepp 1 1 - 4  
07.05 18:30 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B B  
Brodd 1 - Randaberg J13-1 1 - 1  
06.05 18:30 Solås kunstgressbane B  
Ålgård 2 - Randaberg J13-2 2 - 3  
29.04 17:00 Goa Kunstgress H  
Randaberg J13-2 - Vardeneset 2 1 - 4  
24.04 17:00 Mosterøy kunstgressbane 9er B  
Mastra 1 - Randaberg J13-2 3 - 6  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift