Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
24.09 18:00 Randaberg Kunstgress H
Randaberg G15-1 - Tjensvoll 1 -
27.09 20:00 Vaulenbanen B
Vaulen 2 - Randaberg G15-2 -
01.10 19:00 Varhaug Kunstgress 1 B
Varhaug 1 - Randaberg G15-1 -
03.10 20:00 Randaberg Kunstgress H
Randaberg G15-2 - Mastra 1 -
14.10 18:30 Hellestøbanen B
Sola 2 - Randaberg G15-2 -
19.09 20:15 Tananger kunstgress 2 B  
Havørn 1 - Randaberg G15-2 4 - 2  
17.09 19:30 Jørpeland kunstgress Hovedbane B  
Staal Jørpeland 1 - Randaberg G15-1 3 - 1  
12.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Forus og Gausel 1 0 - 1  
10.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Viking 2 1 - 6  
05.09 20:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 1 - Randaberg G15-1 3 - 4  
29.10 20:00 ISS Kunstgress Madla B  
Madla 2 - Randaberg G15-2 -  
24.10 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Eiger 1 -  
22.10 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Vardeneset 1 -  
17.10 20:00 NSE Banen - Hinna Stadion B  
Hinna Fotball 1 - Randaberg G15-2 -  
15.10 20:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 1 - Randaberg G15-1 -  
14.10 18:30 Hellestøbanen B  
Sola 2 - Randaberg G15-2 -  
03.10 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Mastra 1 -  
01.10 19:00 Varhaug Kunstgress 1 B  
Varhaug 1 - Randaberg G15-1 -  
27.09 20:00 Vaulenbanen B  
Vaulen 2 - Randaberg G15-2 -  
24.09 18:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Tjensvoll 1 -  
19.09 20:15 Tananger kunstgress 2 B  
Havørn 1 - Randaberg G15-2 4 - 2  
17.09 19:30 Jørpeland kunstgress Hovedbane B  
Staal Jørpeland 1 - Randaberg G15-1 3 - 1  
12.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Forus og Gausel 1 0 - 1  
10.09 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Viking 2 1 - 6  
05.09 20:00 NSE-banen Midjord kunstgras B  
Brodd 1 - Randaberg G15-1 3 - 4  
29.08 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Havdur 1 1 - 11  
27.08 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Egersunds 1 7 - 3  
22.08 19:00 Våganes Kunstgress 1 B  
Våganes 1 - Randaberg G15-2 2 - 2  
20.08 19:30 Vaulenbanen B  
Vaulen 1 - Randaberg G15-1 2 - 2  
20.06 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Varhaug 1 4 - 3  
18.06 18:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Hundvåg 2 9 - 1  
12.06 19:00 Dalane Energi banen B  
Eiger 1 - Randaberg G15-1 5 - 3  
11.06 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Madla 2 2 - 7  
06.06 20:00 Vardeneset kunstgress 2 Helgø Meny banen B  
Vardeneset 1 - Randaberg G15-2 6 - 0  
04.06 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Hundvåg 1 2 - 8  
26.05 18:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Vaulen 1 4 - 3  
23.05 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Hinna Fotball 1 2 - 5  
21.05 19:00 Sørmarka Kunstgressbane B  
Tjensvoll 1 - Randaberg G15-1 3 - 5  
16.05 18:00 Rennesøy Fotballbane B  
Mastra 1 - Randaberg G15-2 5 - 1  
14.05 19:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Staal Jørpeland 1 0 - 5  
09.05 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Vaulen 2 6 - 1  
07.05 18:00 Knudamyra kunstgress 1 B  
Forus og Gausel 1 - Randaberg G15-1 4 - 2  
02.05 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Sola 2 3 - 3  
30.04 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-1 - Brodd 1 3 - 3  
23.04 20:00 Vestbanen B  
Viking 2 - Randaberg G15-2 7 - 3  
11.04 19:00 B&G-banen, Egersund B  
Egersunds 1 - Randaberg G15-1 4 - 2  
10.04 20:20 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Havørn 1 10 - 0  
04.04 18:00 Dysjalandshallen Kunstgress B  
Havdur 1 - Randaberg G15-2 4 - 1  
26.03 20:00 Randaberg Kunstgress H  
Randaberg G15-2 - Våganes 1 5 - 2  
19.03 20:00 Sport1-banen Hundvåg (Hundvåg kg 1) B  
Hundvåg 2 - Randaberg G15-2 2 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift